Hej! tu Paulina.

Tworzę karty pracy dla dzieci i młodzieży. Prowadzę bloga o efektywnej nauce.

Kreatywne pomysły na zajęcia
Kreatywne karty pracy

Karty które tworzę, ćwiczą umiejętności poznawcze.

 Wszystkie materiały przygotowuję z dużą starannością bazując na dedykowanej literaturze.

Moje  produkty szczególnie sprawdzają się w szkole, na zajęciach wyrównawczych jak również w poradniach psychologiczno- pedagogicznych jako dodatkowe narzędzie do pracy z dziećmi.

Z moich zestawów korzystają również rodzice, którzy chcą ćwiczyć pamięć oraz koncentrację uwagi ze swoimi pociechami w domu.

Moja misja
W dzisiejszych czasach uczniowie mierzą się z wieloma szkolnymi wyzwaniami. Przedmiotów jest bardzo dużo, test goni test, a w tym wszystkim należy wydzielić czas na naukę oraz swobodną zabawę. Ponad to atrakcyjność form rozrywki online dla dzieci zdecydowanie kusi, żeby z nich korzystać. Aplikacje i gry zajmują sporo wolnego czasu, który trzeba również podzielić na naukę.
Niewątpliwie umiejętność planowania własnej pracy jak również pełnej koncentracji podczas jej wykonywania są niezbędne.  Moje zestawy ćwiczeń na pamięć i koncentrację pozwalają trenować tę cenną umiejętność a co za tym idzie – ułatwiają naukę.
karty pracy dla dzieci

nie samymi ćwiczeniami..

żyje człowiek

Na co dzień pracuję z dziećmi w przedszkolu. Uczę języka angielskiego. Prowadzę konta w mediach społecznościowych i  edukuję jak uczyć się tak, żeby nie 'wkuwać’  na blachę. Kliknij w poniższe ikony i odwiedź moje profile.

Co oferuję

Blog

Darmowa wiedza o uczeniu się.  Wskazówki dotyczące tego, jak powinniśmy przygotować się do nauki a przede wszystkim jak uczyć się tak, żeby się nauczyć. Sprawdzone metody oraz techniki efektywnej nauki.

Sklep

Możliwość  zakupu moich produktów online. Ćwiczenia które tworzę są w pliku PDF co oznacza, że po dokonaniu zapłaty materiały automatycznie zostaną przesłane na podany przez Państwa adres e-mail.

Darmowe treści

Mowa tutaj o poradniku, który stworzyłam z myślą o wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się efektywnego uczenia się. Jest on darmowy i możesz pobrać go z mojego sklepu internetowego. Poradnik „przestań uczyć się na pamięć” pobrało już ponad 200 osób!